Showing posts with label Viktor. Show all posts
Showing posts with label Viktor. Show all posts

November 20, 2011

A neten

A neten megjelenő tudományos orbánizmusnak egy színvonalasabb példája az indexen megjelenő "Jövő idő" cikksorozat, amelyet a Budapesti Kommunikációs Főiskola mittudoménmilyen stratégiai fűmuftija vetett papírra. Nem teljesen orbánista, hanem inkább tudományos. Picit feláldoz a pártvonalból a hitelesség kedvéért. Nagyon jó szövegek vannak benne, és az egész nagyon izgalmasan, már-már akciófilmbe illően festi le a közeledő hatalmas válságot, amelyről az amerikai elemzők nem akarnak tudni, és amelyben a nyugat összeomlik, a kelet pedig győzelmet arat. Különböző igazságok és féligazságok gyönyörű montázsa.

Cantarea Romaniei

Nehéz ügy, amikor az ember egyik barátjáról kiderül, hogy fideszes. Régen is nehéz volt, de most még nehezebb. Azt gondolom, ma már elmúlt az az idő, amikor még hidakat lehetett építeni és árkokat tömködni. Mostanában legfeljebb csáklyás létrákat érdemes építeni és ágyúkat tömködni.

Elmúlt az az idő, amikor még egy erőteljesebb Fidesz-kritika után az ember látni vélhette Andrej Zsdanov szellemét előbújni a palackból... (Vagyis éppenhogy most van az az idő, amikor konkrétan előbújik, csak épp a másik oldalon.)

February 26, 2011

Hungarians in Israel: Live and work in Europe!!!

"Keep banging on the walls of fortress Europe", so say the lyrics of the excellent English band Asian Dub Foundation...

If you wanna try life within these walls, I have pretty good news for you:
The Hungarian government started to hand out citizenships like condoms in an African village!

Yeah, that's totally right! You might have already heard some gossip about it. Any people in the world with Hungarian ancestry can become a fully legal citizen now!

If you find ANY OFFICIAL DOCUMENT proving that any parent or grandparent was a Hungarian citizen in any day of her life, you can become a full member of this big European family in no time!!!

Of course it's not marketed for Jews, since they rarely vote for the right wing, which would be the actual reason why our brilliant government is doing the whole thing (the large-scale import of loyal Fidesz fans). But the rules are rules, so you have the very same right for your citizenship as any nationalist retard from Kolozsvar.

Okay, I'm not absolutely sure... Maybe you have to speak our language, too... But it's definitely worth some of your precious time to ask around at the embassy!

No shit about the Holy Land, but let's just admit that unless you're the hardcore Liebermann type, Europe is a little tiny bit better place to live...

For example, you don't have to work twelve hours a day to get by...

But hey! That's really nothing compared to... All right, guys, buckle up! Here comes the real thing:

THERE'S NO WAR!!!

Sounds good? Well, it can all be yours with a chic little Hungarian citizenship!

Wishing you good luck and all the best,
Daniel Marton

January 18, 2011

Business is Business

A 'WestBalkán' név mindig is egyet jelentett a magyar buli-ipar legundorítóbb, színtisztán maffiózó vonásaival: lehúzás, tömegben fuldoklás, rongyrázás, majomkodás, agymosás, tahó biztonsági őrök, és persze, legfőképpen az igénytelen szar zene. Lehetőleg minél hangosabban. Egyszerűen benne van a név hangzásában minden, ami maffia.

Természetesen tudok róla, hogy az összes többi hely is a maffia kezében van, mint ahogy arról is tudok, hogy a Föld gömbölyű. A WestBalkán viszont olyan a buliztatóiparban, mint a Nike a cipőiparban. Minden számottevő hely szar, de az embereknek előbb-utóbb mégis szemet szúr a leggátlástalanabb, legtöbb profitot bezsebelő cég viselkedése.

December 28, 2010

Aki hazudik az lop


"Az alap demokratikus gáz, amiben viszont igen komoly hasonlóság van a két versenyző között, az még a rendőrségi visszaélésnél és a sajtószabadság megtiprásánál is fundamentálisabb: Alapvetően az egész szavazást, mint minimál-demokratikus intézményt totálisan megölik azáltal, hogy nem mondják meg, mire szavazunk. Ez ráadásul nem is magyar találmány. Ez a fő gond. A többi csak rohadt hab a szartortán."
Hát igen. Kétségtelenül a Feri sem a színtiszta igazságot mondta. Ott baszta el, hogy ő mondott valami.

Igazából nem azzal van a bajom, hogy egyesek fölemlegetik a Ferit, mert jelenleg valóban azért kell gyomorszájig benyelnünk a viktoriánus harcifaszt, mert Gyurcsány 2006-ban nem mondott le. Ez egy tény.

December 27, 2010

A hülyeség diadala

A faszom kivan, hogy mindenki összehasonlítja a készülő médiatörvényt a gyurcsányék oszlatásaival. Menjetek már a kurva anyátokba ezzel a hülyeséggel!

Egyrészt az van, hogy még Hollandiában is kardlappal verték volna szét azt a sok agyhalott zombit, aki pont akkor megy a belvárosba Nagy Szent Viktort éltetni, amikor száz méterrel arrébb közönséges bűnözők és vérszomjas neonácik verik szét a várost. Nyílvánvaló, hogy a Fidesz csak azért szervezte meg a dzsemboriját, hogy utána mutogathasson, hogy a kormány békés tüntetőket veretett kardlappal. Hihetetlenül ócska és végtelenül cinikus húzás volt, de mégis tutira bejött! Még a széplelkű LMP-sek is ezt a szar dumát nyomják azóta is.

Másrészt az van, hogy ha az április óta elkövetett dolgok közül akár csak minden tizediket csinálta volna meg a Gyurcsány-kormány, akkor nem egy, hanem száz tank ment volna a rendőrökkel szembe október 23-án.

April 19, 2010

I killed Mr Kaczynski!

Jót vagy semmit? Hát akkor inkább semmit! Valahogy nem tudom átérezni az emberek gyászát egy ekkora seggfej iránt. Leírhatatlanul szánalmasnak tartom, hogy még itt pesten is emberek százai mentek el kisírt szemmel az itteni gyászmisére. Aztán mi a faszért bőgnek? Mi a fasz közük volt ehhez az emberhez? Oké, tényleg gáz, hogy meghalt 80 ember. Őszintén sajnálom. Na, de hát minden percben több száz ember hal meg ezen a bolygón, aztán mégsem tartanak nekik gyászmisét.

Állítólag Lengyelországból az utóbbi években már szabályszerűen menekülnek a liberális gondolkodású emberek, olyan szinten soviniszta és konzervatív lett az ország. Megnyugtató és szívet melengető érzés belegondolni abba, hogy nemsokára nálunk is legalább ilyen szar lesz. Most, hogy végre megvan a Viktorunknak az ő kétharmadja, amire évek óta úgy csorgatta a nyálát, hogy felmosóval kellett törölgetni utána, simán el tudom képzelni, hogy még az RTL Klub híradóját is a Szentkirályi utcából szerkesztik majd minden estére.

Ők ketten nagy cimborák lehettek! Bárcsak ott lett volna azon a rohadt gépen...

September 26, 2009

Ovi modernizal

http://www.gondola.hu/cikkek/66846

Viktor's promo in home video flava. A must-see!